image

0%


Ana Sayfa - Kurumsal

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Temelleri 1972 yılında atılan YONPAŞ A.Ş. 47 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek , sektöründe sadece TÜRKIYE nin değil komşu ülkelerinde başarılı gruplarından biri haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten YONPAŞ A.Ş. ülkesinde yakaladığı hedefi; bölgesinde yakalama amacına adım adım ilerleyen sektöründe: GÜÇ, KALITE, HIZMET ve GÜVENIRLİLİĞİNİ ispatlamış bir oyuncudur.

Yonpaş olarak, geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda yaptığımız doğru hamlelerle bir dünya şirketine dönüşmeye ve uluslararası platformlarda da bir çok başarı elde etmeye devam edeceğiz. Liderliğimiz ile her geçen gün marka yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da kaçınılmaz olarak ağırlık vereceğiz. Başarının azimle çalışmaktan geçtiğini biliyoruz.

Şirketimiz baba Metin Derinel’in öncülüğünde 1972 yılında orman ürünleri, kereste pazarında faaliyet göstermeye başlamış, 1995 yılına kadar bu sektörde faaliyet göstermiştir. Sonrasında, plaka sektörüne adımını atmış, uzmanlaşan personeliyle birlikte sektörün liderleri arasına katılmıştır. Yonpaş A.Ş. Kayseri’de bulunan 2, Ankara’da 1 ve Adana şubesine ek olarak Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde orman ürünleri, pazarlama sektöründe şu ana kadar inşa edilen en büyük depoyu hayata geçirmeyi başarmıştır. Depoyla birlikte Yonpaş A.Ş.’nin toplam kapalı (yurt içi re dışı) çalışma alanı 82.000 m2’yi aşmıştır.

Çünkü;
Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Yonpaş ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Bu sektörde yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için uygulanabilir hale getirmeye gayret ediyoruz. Bu anlayışla son olarak DİENNİ markamızla e-ticaret platformunda ürünlerimizden bazılarını sunmaya , muhtelif sitelerde satılmasına başladık.

Yonpas - Biz Kimiz