image

0%


Ana Sayfa - Kurumsal

Ceo'nun Mesajı

Ceo'nun Mesajı

Bizler, YONPAŞ ailesi olarak, kurumsal değerlerimize bağlı oluşturduğumuz stratejinin başarısına inanıyoruz. Vizyonumuz müşterilerimizin, bayilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın ‘İlk Tercih’i olmak. Yöneticilerimiz ve takım arkadaşları, bu vizyonla hareket ederek, çalışmalarında müşteri memnuniyetini esas alır, yenilikçi düşünceyi teşvik eder, takım çalışmasını destekler ve çalışanlarının katkılarına değer verir.

Amacımız, müşterilerimize kaliteli ve değer oluşturan ürünler sunmaktır. Farkımızı oluşturan en önemli avantajımız, her geçen gün daha da güçlenerek ilerleyen azimli ve nitelikli bireylerden oluşan kurumsal yapımızdır. Şirketin sağlıklı gelişiminin temelinde en değerli yetenekleri cezbetmemiz, geliştirmemiz ve muhafaza etmemiz yatmaktadır. İnsan potansiyelimiz, global anlayış sahibi, dinamik ve tutkulu bireylerden oluşur. YONPAŞ rekabetçi konumunu güçlendirmek için, temel kurumsal prensiplerini, müşteri yaklaşımını, ürün ve teknoloji odağını belirlemektedir. Yönetimimiz, şirketin lider konumunun devamı için yedi stratejik öncelik alanı belirlemiştir:

- Profesyonel Marka ve ürün  Yönetimi
- Ürün ve Hizmetin Mükemmeliyeti
- Müşteri Odaklılık
- Güçlü Hammadde Stoğu
- Güçlü Dağıtım ve Lojistik Ağı
- Maliyet Etkinliği
- Çalışanlarımızın Yüksek Motivasyonu

YONPAŞ’ ın uzun vadeli stratejilerinde ‘devamlılık’ anahtar rol oynamaktadır. Kuruluşundan bu yana pazara sürekli üstün kaliteli ürün sağlaması, YONPAŞ’ ı orman ürünleri sektörünün lider şirketlerinden biri haline getirmiştir.

Siz değerli imalatçı, mobilya sanayicisi ve bayi arkadaşlarımızın sektörel ürün ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen kalitede temin etmek, güçlü lojistik ağımız ve stoklarımız ile olabildiğince hızlı hizmet vermek, sahada görev yapan müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile her türlü probleminize çözüm bulmak ilk kurulduğumuz gün heyecanı ve azmi ile hizmet etmek birinci vazifemizdir.

Hilmi DERİNEL
Yönetim Kurulu Başkanı, CEO

Yonpas - Ceo'nun Mesajı