image

0%


Ana Sayfa - Kurumsal

Neden Yonpaş?


Neden Yonpaş?

ÜLKE VE BÖLGE ÇAPINDA ÜRÜN GELİŞTİRME / KISA SÜREDE TEDARİK
Kendi ürün geliştirme ve üretimimizdeki uzmanlığımızın yanında, Ülke ve Bölge çapında yüksek kalite ile üretim yapan birçok tedarikçi ile iş ortaklığımız bulunmaktadır. Ürünler, üretimin olduğu merkezlerde YONPAŞ kalite yöneticileri tarafından test edilmektedir. YONPAŞ’ın etkinlik bölgesinde bulunan stok miktarları ; yüksek lojistik gücünün birleşmesi çok kısa teslim sürelerini birlikte getirmektedir.

LOJİSTİK
Lojistik sevkiyat sipariş sürecinin diğer bir önemli parçasıdır. YONPAŞ profesyonel hizmet anlayışına sahip, güvenilir, hızlı teslimat, aynı ürünlerin farklı bölgelere gönderilmesi , siparişlerin farklı birimlere bölünmesi, zamanında ve güvenilir bir biçimde teslimat gibi çeşitlilik gösteren hizmetler sunmaktadır.
Tüm şubelerinde 130.000 m2 açık ve 82.000 m2 kapalı alanda satış ve servis sağlamakta olup bünyesinde 175 etkin saha personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.

MALİ BÜYÜKLÜK
Gerek ülke gerek ülke dışındaki şirketlerimizin toplam mali büyüklüğü 56.000.000 doları geçmektedir. 2018 yılı şirketlerimizin cirosu 52.000.000 dolardır. Ülke içinde ve ülke dışında güçlü mali yapısı ile tedarik ve ürün satışı dışında, projeye yönelik mobilya üretiminde de büyük projeleri yürüten inşaat firmalarının ve bölgede bulunan devletlerin tercih sıralamasında ilklerde yer almaktadır.
NATO NGACE kodu TA 102 olan YONPAŞ ayrıca NATO ya bağlı ülke ordularınında hammadde ihtiyaçlarının yanı sıra ahşap donatım ve mobilya ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bölgesinde bulunan ülkelerin yurt ve eğitim donanımlarını da karşılamakla beraber Kurum ve kuruluşlara her türlü teknik destek sağlanmaktadır.

REKABETÇİ FİYATLAR
Birçok üründe en yeni teknolojiyi uygun fiyat aralığında sunan firmamız, sadece yeni¬likleriyle değil fiyatlarıyla da rekabet üstünlüğüne sahip, ülke çapında tedarikçi zinciri ile üreticilere en doğru, kalite / fiyat oranına sahip ürünleri sunuyor.

TEK ELDEN ÇÖZÜM

3 Ülke de farklı noktalarda yer alan firmamız, mobilya ve donanım teknolojisine dair her yeniliği tek elden sunuyor. Bölge çapında konumlanan güçlü tedarikçi ağıyla firmamız, kendi ürettiği ürün çeşidinin yanında dünyada kaliteleri kanıtlanmış birçok markanın ürünlerini de iş ortaklarına ulaştırmaya devam ediyor.

SAHA DANIŞMANLIĞI
Danışmanlık Hizmeti
Konularında uzman müşteri danışmanları mobilya hammaddesi ve donanımları ile ilgili tüm sorulara cevap ve problemlere de çözüm üretebilmektedirler. YONPAŞ müşteri danışmanlarıyla telefon, faks ve e-posta aracılığıyla kolayca irtibata geçebilirsiniz.
Müşteri danışmanınız tüm ihtiyacınız olan ürünleri en hızlı şekilde tedarik etmenizi sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda işyerinizi düzenli bir şekilde ziyaret edip pazarda ki gelişmeleri ve yeni uygulamalar hakkında bilgileri de size aktarmaktadırlar.

Proje Danışmanlığı
Eğer bir inşaat projesinin planlama aşamasındaysanız lütfen YONPAŞ Proje departmanıyla iletişime geçiniz. 
YONPAŞ’ın projeler konusunda uzman ekibi sizlere mimari donanım ürünleri ve uygulamarı konusunda, örneğin: ilgili proje çizimlerinin mobilya donatımı konusunda in¬celenmesinden kullanılacak ürün setlerinin oluşturulmasına, hammadde numune ve renk kartelalarının tarafınıza ulaştırılmasına kadar ,detaylı bilgi verecek kabiliyettedir.Master kilit yetki tablosu ve ihale şartnamesi hazırlığında da ekibimiz siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilir. 
Bir projenin sahibinin Gürcistan’ da mimarının Türkiye’ de ve projenin kendisinin bir başka ülke de olması durumunda bile YONPAŞ’ın bölge çapında oluşturduğu proje danışmanlık ağından yararlanabilirler.

Yonpas - Biz Kimiz

Sertifikalarımız

img

EuroGap Sertifika

Kalite Yönetim Sistemi Standardı'na uygunluğunu belgelendirmek amacıyla, "Modüler Mobilya Üretimi, Tasarımı ve Satışı" faaliyetleri kapsamında verilmiştir.

TS EN ISO 9001:2008

img

TRB INTERNATIONAL

Kalite Yönetim Sistemi Standardı'na uygunluğunu belgelendirmek amacıyla, "Modüler Mobilya Üretimi, Tasarımı ve Satışı" faaliyetleri kapsamında verilmiştir.

TS EN ISO 14001:2004

img

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ

HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

38-HYB-664

img

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ

BELGE KAPSAMI : TEK KİŞİLİK, YATAK TABANI AHŞAP ESASLI, SANDIKLI BAZA

TSEK - 11067

img

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ

Ahşap esaslı levhalardan yapılmış sökülüp takılabilen kapaklı, raflı, askılı, çekmeceli, yüklüklü gömme duvara monte edilen elbise dolabı.
Ahşap esaslı levhalardan yapılmış, sabit, çekmeceli komodin

TSE - 1781